CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas darbību un ievāktu informāciju par Jūsu apmeklējumu. Turpinot pārlūka sesiju, Jūs piekrītat mūsu Privātuma un sīkdatņu izmantošanas politikai
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas darbību un ievāktu informāciju par Jūsu apmeklējumu. Turpinot pārlūka sesiju, Jūs piekrītat mūsu Privātuma un sīkdatņu izmantošanas politikai
Suunto Pulksteni - Logo
Garantijas un Atteikuma Noteikumi
PRECES ATGRIEŠANA - TĀS IR TAVAS TIESĪBAS!
Jebkurai SUUNTOPULKSTENI.LV pārdotajai precei ir spēkā 14 dienu atgriešanas iespēja. Šeit vienkāršos vārdos ir aprakstīti galvenie punkti, kas Tev ir jāzina! 
 • 14 DIENU ATGRIEŠANAS TERMIŅŠ SKAITĀS NO BRĪŽA, KAD ESI SAŅĒMIS PRECI! Tātad - no brīža, kad saņēmi to pirkuma brīdī pārdevēja klātbūtnē vai no mirkļa, kad tas tika saņemts no kurjera vai izņemts no pakomāta. Līdz brīdim, kad pulkstenis ir nogādāts atpakaļ. 
 • PRECEI IR JĀBŪT TĀDĀ VIZUĀLĀ UN TEHNISKĀ STĀVOKLĪ, KĀDA TĀ BIJA TO IZŅEMOT NO IEPAKOJUMA!
  Ja ir kādi vizuāli defekti uzreiz pēc izņemšanas no kastītes - fiksē tos ar fotogrāfiju un/vai video un nekavējoties informē rakstot uz [email protected] pievienojot vizuālos materiālus.
  Ja nolem izmantot atteikuma tiesības - viss ir kārtībā - neviens neapvainosies. Preci atgriežot, tā nedrīkst būt ar nolietojuma pazīmēm - skrāpējumiem, lipīgiem netīrumiem, taukaina vai citādi "nospeķota". Iedomājies situāciju - ja Tu saņemtu šādu preci, vai Tu būtu priecīgs? :) Tāpēc, ja nolem doties izmēģinājuma skrējienā - dari to, bet ja plāno atgriezt preci, rīkojies ar to saudzīgi, jo neviens no mums nevēlas palikt saskumis! 
 • PRECES IEPAKOJUMS NEDRĪKST BŪT BOJĀTS! Ja preces iepakojums ir bojāts to saņemot no kurjera/pakomāta - nofotografē, nosūti un pieprasi kurjera parakstu par saņemtu defektētu preci! Ja tas ir bojāts lielos priekos saplosot iepakojumu... Nu kāpēc? Preces iepakojumam ir jābūt oriģinālam un nebojātam, saudzīgi atvērtam un aizvērtam. Tieši tādā pašā formātā tas ir jāatgriež arī atpakaļ.
KO DARĪT - JA ESI NOLĒMIS ATGRIEZT PRECI?
Viss ir maksimāli vienkārši - nekādi sarežģījumi netiks veikti. 

 • SAZINIES, ar mani zvanot - 22834095, vai rakstot uz SUUNTOPULKSTENI.LV facebook lapu, vai epastu - [email protected] 
 • VIENOSIMIES, par abpusēji ērtāko atgriešanas veidu. Bet parasti visvienkāršāk būs atgriezt pulksteni izmantojot OMNIVA pakomātu, sūtot uz Rīgas Stacijas laukuma pakomātu, Elizabetes iela 26, Rīgā.
Tieši TIK vienkārši. Nekādu veidlapu aizpildīšana un formalitāšu bīdīšana, lai nevajadzīgi sarežģītu šo procesu. :) 
SUUNTO NODROŠINA VIENU NO LABĀKAJIEM GARANTIJAS SERVISIEM!
Visiem SUUNTO Pulksteņiem ir 2 gadu garantija. Realitātē nav šaubu, ka tie labi strādās arī daudz ilgāk. :) Tomēr, ja iestājas problēma, kas ir garantijas jautājums - viss ir ļoti vienkārši. Tev nav jābrauc uz suuntopulksteni.lv, Tev nav jāmeklē kāds serviss, kurā viss pazūd vai netiek atbilstoši izdarīts. 
Zemāk ir aprakstīti soļi, kas jādara, ja iestājas garantijas problēmas: 
 • DODIES UZ HTTPS://EJ.UZ/SUUNTO-SERVISS
 • ​AIZPILDI PIETEIKUMA FORMU, APRAKSTOT PROBLĒMU!
 • ​PIEVIENO MAKSĀJUMU APLIECINOŠU DOKUMENTU VAI TĀ FOTOGRĀFIJU!
 • ​SAGATAVO PULKSTENI PROM SŪTĪŠANAI UN IZSAUC KURJERU, KĀ BŪS NORĀDĪTS PIETEIKUMA FORMAS BEIGĀS!
 • NODOD KURJERAM UN 10-14 DARBA DIENU LAIKĀ, PARASTI, TAS IR ATPAKAĻ PIE TEVIS! Ja tā ir garantijas problēma - nekas nav jāmaksā. Pulkstenis tiek aizvests uz SUUNTO servisa centru Somijā, tiek novērsts defekts (atsevišķos gadījumos - pat iedots jauns pulkstenis) un tas darba kārtībā tiek atgriezts atpakaļ. Šī garantija darbojas 34 pasaules valstīs, viss saraksts ir šeit
© SUUNTOPULKSTENI.LV - Visas Tiesības Paturētas - 2019