Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas darbību un ievāktu informāciju par Jūsu apmeklējumu. Turpinot pārlūka sesiju, Jūs piekrītat mūsu Privātuma un sīkdatņu izmantošanas politikai
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas darbību un ievāktu informāciju par Jūsu apmeklējumu. Turpinot pārlūka sesiju, Jūs piekrītat mūsu Privātuma un sīkdatņu izmantošanas politikai
Suunto Pulksteni - Logo
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
"Pāri Visam Ir Zināšanas Un Prasmes. Labs Ekipējums Tikai Uzlabo To Izpildījumu."
Mārtiņš Muižnieks | STREELNIEKS.LV
 Uz Rokas: SUUNTO 9 BARO
NĀC CIEMOS!
KUR: Gustava Zemgala Gatve 78, Jaunā Teika, "TEODORS" Ēkā. 
KAD: No 11:00 - 19:00, bet iepriekš uzzvani, lai neesmu izgājis un varu sagaidīt! ;) 
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Hei! Mani sauc Mārtiņš Muižnieks!
Vispirms - liels un īsts PALDIES, ka esi šeit - SUUNTOPULKSTENI.LV lapā! 

SUUNTOPULKSTENI.LV esmu izveidojis cilvēkiem, kuri vienmēr vēlas sasniegt vairāk un uzlabot savus rezultātus vai atklāt jaunus pieredzes apvāršņus gan "outdōrā", gan sporta un ikdienas aktīvajos pasākumos. 

Es ticu SUUNTO zīmolam un varu ar neslēptu lepnumu teikt, ka man ir iespēja to pārstāvēt. Es visaugstāk vērtēju šī zīmola ražojuma kvalitāti, vienkāršību un lietotājam draudzīgo lietošanu. Man ir svarīgi, lai sniedzot kādam rekomendāciju, es varu droši teikt "Jā, Šī Manta Tiešām Ir Laba un Attaisnos Tavas Cerības un Vajadzības!"

Kas es tāds īsti esmu un no kurienes izlīdis?
Es esmu no āra dzīves organizācijas STREELNIEKS.LV. 
Rit jau 10. gads, kopš esmu āra dzīves jomā un piedalos šīs organizācijas veidošanā. Es piedalos pārgājienu organizēšanā, esmu aktīvi darbojies taktiskā sporta jomā, gan arī  esmu uzkrājis pietiekošu pieredzi LR Zemessardzes dienestā, kā arī vairākus gadus strādājis Latvijas tūrisma un āra dzīves ekipējuma veikalos. 

Tātad dažos vārdos - āra dzīve ir mana sirdslieta un Tu vari būt pārliecināts, ka ... "s×du" šeit neviens Tev necentīsies iesmērēt. ;)

Dod ziņu un tiekamies!

 
NĀC CIEMOS!
KUR: Ernesta Birznieka Upīša iela 21, iekšā PeopleWork Coworking
KAD: No 11:00 - 19:00, bet iepriekš drošībai uzzvani! ;) 
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
SUUNTOPULKSTENI.LV ir Autorizēts SUUNTO Sadarbības Partneris. 
I'm Looking For Business Owners Who Want To...
THEIR REVENUE
If This sounds like You...
I Want to PERSONALLY Work With You One-On-One In Your Business To Help You Double Your Traffic, & Triple Your Current Conversions In Just Next 12 Months!
Āra Dzīves Organizācija STREELNIEKS.LV
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Ejam Ārā Paši Un Aicinām Līdzi Citus
STREELNIEKS.LV ir āra dzīves organizācija, kuras mērķis ir popularizēt aktīvu atpūtu pie dabas. Ar savu darbību mēs esam iedvesmojuši doties dabā ļoti daudzus cilvēkus un palīdzējuši tiem atklāt plašo pārgājienu un citu aktivitāšu pasauli, tā padarot to par daļu no viņu hobija un pat dzīves veidu! 

Aktīvās atpūtas neatņemama sastāvdaļa ir ekipējums un tā pareiza  pielietošana, lai no tā gūtu maksimālu efektu. Daudziem no mums, tai skaitā arī man, ar ekipējumu saistītās lietas ir atsevišķs hobijs. Mēs mēģinām uz sevis, vērojam  kā sanāk citiem, tādā veidā krājot un veidojot bagātīgu pieredzi, ko tālāk nododam arī Tev. 

Mūsu uzskats ir - Pāri visam ir zināšanas un prasmes. Labs ekipējums tikai uzlabo to izpildījumu. 
Rekvizīti
PN Mārtiņš Muižnieks
Reģ.nr. 11098911607
Tel. nr. 22834095
epasts: [email protected]
© SUUNTOPULKSTENI.LV - Visas Tiesības Paturētas - 2020
no STREELNIEKS.LV
" There Are Only Ever 100 People In The Mastermind - Most Members Renew Year After Year Leaving Very Few Openings. If This Page Is Online Right Now, Then A Few Spots Have Opened Up... "
Take A Sneak Peek Inside...
The Mastermind
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.
Don't Just Take Our Word For It...
See What Other Have Said About Their Experience In The Mastermind
WARNING: The Mastermind Is Limited To Only 100 People (33 People In Each Group) 92 96 Spots Already Gone
Powered By ClickFunnels.com